Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Rachel Greenwald
ABD'nin prestijli okulu Wellesley College'da psikoloji eğitimi gördükten sonra, Harvard Business School'da yüksek lisans yaparak, pazarlama konusunda uzmanlaştı. Öğrendiği pazarlama tekniklerini, kadınların koca bulmaları için hazırladığı bir programa uyarladı. Tüm ülkede 35'inden Sonra Koca Bulmanın Yolları üzerine verdiği seminerlerle büyük ün kazandı. Özel müşteriler edinerek, onların koca bulmalarını sağladı. Pek çok kentte radyo ve TV programlarına katıldı. Denver'da yine kendi yöntemiyle bulduğu kocası ve çocuklarıyla yaşamaktadır.


Eserleri

35'inden Sonra Koca Bulmanın Yolları - Yazar (Alfa)
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.102s