Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Google+ Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

Kişi Bilgisi Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Ömer Dedeoğlu
Avukat Ömer Dedeoğlu Tokat'ta doğdu. İlk, orta öğrenimini bu ilde tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Avukatlık stajı sırasında Halkevi Başkanlığı yaptı. Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi yönetiminde görev aldı, partinin il başkanlığından ayrılıp 1977 genel seçimlerinde milletvekili seçildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Grup Yönetim Kurulu, Anayasa Komisyonu ve Dünya Parlamentolar Birliği üyeliklerinde bulundu. Meclis'te tuttuğu notları "Bir Milletvekilinin Günlüğünden Anılar" (1998) adlı kitapta topladı.

Uzun yıllar Türkiye Barolar Birliği Disiplin Kurulu'nda görev aldı. Türkiye Avukatlar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı kurucu üyesidir.


Eserleri

Ağır Cezalık Anılar - Yazar (Legal)
Sosyal Yaşam ve Dini Kavramlar - Yazar (Ozan)
Sepet Devam
Boş

Para Birimleri
Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.072s