Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Stephen Barker
John Hopkins Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde emekli (emeritus) profesördür. Doktorasını Harvard'ta yapmış olan Barker, Hopkins Üniversitesi'nden önce Ohio State, University of Virginia ve Harvard Üniversitelerinde dersler vermiştir. Induction and Hypothesis, Philosophy of Mathematisc ve Elements of Logic adlı kitapların yazarıdır. Ayrıca The Legacy of Logical Positivism, Thomas Reid: Critical Interpretatizms ve John Wisdom's Proff and Explanation adlı kitapların editörlüğünü yapmıştır. Yayımlanmış birçok makalesi bulunan Barker'ın, son makaleleri arasında ''Bearty and Induction in Kant's Third Critique'', ''What is a Profession?'' ve ''Carnap'S Principle of Tolerance'' sayılabilir.


Eserleri

Matematik Felsefesi - Yazar (İmge)
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.207s