Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Google+ Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Ilene Grabel
Dr. Ilene Grabel, doçenttir. Denver Üniversitesi Küresel Finans, Ticaret ve İktisadi Bütünleşme lisans üstü programının yönetimindedir. Cambridge Üniversitesi'nde İleri Kalkınma İktisadı Programı'nda ders vermektedir. Finans politikası, bunalım, uluslararası sermaye hareketleri, merkez bankaları ve para kurulları üzerine akademik dergilerde çok sayıda makalesi yayımlanmıştır. Birleşmiş Milletler ve Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı nezdinde oluşmuş Yirmi Dört Ülke Grubu'na ve Birleşmiş Milletler Üniversitesi'nin Dünya Kalkınma İktisadı Araştırma Enstitüsü'ne danışmanlık yapmıştır. Küresel Finans İçin Yeni Kurallar isimli uluslararası STÖ'ler oluşumu için çalışmaktadır.
Chang ve Grabel'in Ortak Eserleri:

* Reclaiming Development An Alternative Economic Policy Manual (Zed Books, 2004) (Türkçesi: Kalkınma Yeniden, çeviren Emre Özçelik, İmge Kitabevi Yayınları, 2005)


Eserleri

Kalkınma Yeniden -Alternatif İktisat Politikaları Elkitabı- - Yazar (İmge)
Sepet Devam
Boş

Para Birimleri
Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.034s